Hlavní menu

Akademie


Profesionalita a vzdělání v oboru jsou dnes velmi důležité. Proto se cíleně zaměřujeme na své spolupracovníky a jejich profesní růst. Díky mnohaletým zkušenostem z oboru jsme schopni rekvalifikovat i plně zprofesionalizovat člověka, který chce profesně a osobnostně růst.

Co je Akademie AFP?

Je to postupný vzdělávací proces, kdy z nového spolupracovníka vychováváme profesionálního finančního poradce, profesionálního finančního specialistu či manažera. Základem je vždy propojení teoretických znalostí s praxí.

Pro našeho nového spolupracovníka vše začíná na základním školení. Ta se konají v jednotlivých regionech. Na ně navazuje individuální proškolování s praxí.

Dále v rámci naší akademie zajišťujeme školení a přípravu na zkoušku a registraci ČNB. Následně zvyšujeme schopnosti našich spolupracovníků v prodejních dovednostech a jednáních s klientem tak, aby důsledkem bylo dosažení pozice finančního poradce.

Tím však vzdělávání rozhodně nekončí. Ty spolupracovníky, jež láká zaměření finančního specialisty, Akademie AFP připravuje v oblasti profesionálního prodeje a získání licencí pro úvěrové produkty nejvýznamnějších bank v ČR a SR.

Finanční poradci, kteří mají řídicí vlastnosti, Akademie AFP učí vedení, řízení a týmové spolupráci tak, aby své získané znalosti mohli uplatnit jako manažeři. Pro manažery a finanční specialisty pořádáme vícedenní školení v zahraničí, kde pod vedením zkušených manažerů prohlubují znalosti ve svých oborech.

Nejlepší spolupracovníci se stávají členy Clubu leaderů. Cílem klubu je poskytovat individuální vzdělávání a také kulturní a sportovní program jako odměnu pro úspěšné.

Akademie AFP se zaměřuje na každou pozici v rámci firemní kariéry velmi individuálně. Každá pozice má nejen svůj profil úkolů, ale i svoji náplň vzdělání. Právě na to klademe velký důraz.

 
MENU
 
PŘIHLÁŠENÍ


nahoru pix (1K) 2024 © Asociace finančních poradců | mapa stránek | odkazy | webdesign